Дякую всім хто прийшов на суд по тарифам. Йдемо до перемоги! А Ви ще платите незаконні тарифи?! ФОТО
Дякую всім хто прийшов на суд!
Далі я розповім про результати суду. Головне: суддя долучила низку доказів , зокрема постанову НЕРЄКП по якій розраховували тарифи до війни. Таким чином, вона готується порівняти їх із новими. А це означає, що ми побачимо ПІДВИЩЕННЯ і ми скасуємо двоставкові тарифи і підвищення тарифів.
І ще, суддя попросила Теплоенерго припинити терор над людьми, зокрема вибивання боргів, розсилку погроз судами і пенями! Теплоенерго обіцяло зупинитись!
Все буде Ок! Йдемо до перемоги! І що ви далі будете платити їм незаконні тарифи?)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/03/23/ddfe4fac2838449da7785ec4c0748dc8.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/03/23/ecaf06fea1b54a419ee2f2d8cb32519e.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/03/23/56af349386c14b92830ccb4cb1e4cc2d.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/03/23/83178c9825ad4b26905e64a1952a3bbf.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/03/23/eb78dadba9ce41b28e8addaffc3d0b19.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/03/23/e0428c89e7484945b2b269f71639acae.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/03/23/5da4d04ebecf41229e9306d20ecbd5ca.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/03/23/b5f96d0249f64b1f8868d8c3fd41db7d.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/03/23/a9237a6ebbd5434c84ab49b0fcfa964a.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/03/23/097d844e0ca74d40aaf038960e2d0d2f.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/03/23/d58da1d7b8a842069a5cc4c4f4b5380a.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/03/23/e63537a892a14a488a0912014d0a3d42.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/03/23/e9ec04cbef8a440a947940a7572d5fea.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/03/23/c920c119354848cabb342a71d0f11253.jpg)