Владу Співак призначено координатором програм ООН у Полтаві! Вітаємо нашу депутатку!
ООН передбачило для відновлення Полтавщини та на соціальні проекти десятки мільйонів доларів. Нашу депутатку Владу Співак обрано керівником таких програм ООН.
Владу Співак призначено координатором Проекту ООН з Відновлення та розбудови миру у Полтавській міській територіальній громаді.
Дякуємо United Nations , що відгукнулись на наш заклик допомогти Полтавщині, завдяки нашим багаточисельним листам з проханням про допомогу, Полтавську область було включено до складу цільових громад Проєкту ООН із Відновлення та розбудови миру, а також проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні», який реалізує Програма розвитку ООН разом із партнерами за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Наразі Влада Співак знаходиться у США у головному офісі ООН де формується програма фінансування проектів для Полтавщини та інших регіонів.
Деталі згодом!
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/03/18/551b111211eb446b94d4dc2e86e3ed1c.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/03/18/46ed6cb59762451b922cc9d0b2f3dac9.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/03/18/7928293cbda446128b09b79c7d3da995.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/03/18/43ca6620e69f4556b95dd23034070558.jpg)