З Днем Незалежності!
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/08/24/1.png)
Дорогі українці, ми вітаємо Вас з Днем Незалежності!
Свою незламність ми доводимо щодня не тільки на полі бою, а в повсякденному житті. День Незалежності підкреслює національну гідність кожного українця. Це свято об'єднує громадян навколо спільних цінностей, культури та історії.
Полтаватрансбуд бажає Вам стійкості, наполегливості та віри тільки в найкраще майбутнє. Працюємо та здобуваємо нові перемоги, щоб і надалі підтримувати статус вільної, незалежної країни!