Вітаємо з Днем Будівельника!
Традиція відзначати своє професійне свято у будівельників зародилася ще з 1956-го року аж за Хрущова. Цьому передувала Постанова Ради Міністрів від 23 серпня 1955 року і підписаний потім 6-го вересня 1955-го року спеціальний Указ Президії Верховної Ради.
Хороші будівельники завжди високо цінувалися, адже високий професіоналізм будівельника - це запорука високої якості вашого гніздечка.
З почуттям глибокої вдячності за неоціненний вклад у розбудову рідного краю від щирого серця вітаємо з Днем Будівельника! Бажаємо вам і вашим близьким здоров’я, достатку та миру.
“Ми зробимо абсолютно все для того, щоб ваші оселі були теплими та затишними. Ми створемо всі належні умови, аби кожна полтавська молода родина в’їхавши в нову квартиру мріяла про поповнення, а дітки бавилися на комфортих дитячих майданчиках.”
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/08/08/eaedcda63b124e37a345b0392b5d18e3.jpg)
З повагою Ваш ПОЛТАВАТРАНСБУД