Увага! Йде голосування за Бюджет участі!
Бюджет участі це залучення громадян безпосередньо до процесу прийняття рішень з розподілу бюджетних коштів на реалізацію їх власних проектів. По суті, на сьогоднішній день, це єдина можливість платникам податків напряму вирішувати, на реалізацію яких проектів мають піти їх гроші.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/10/30/img_20211030_124656.jpg)
В цьому році до подачі проектів долучились і сільські території нашої громади. Тому прошу підтримати і такі проекти, налаштувавши фільтрі наступним чином
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/10/30/img_20211030_130138.jpg)
Проголосувати можна за посиланням. https://budget.e-dem.ua/5310100000/projects