27 липня в Україні відзначають День медичного працівника
Привітав медичних працівників Полтавщини з професійним святом
Відзначив професіоналізм і внесок кожного – від сімейних лікарів до нейрохірургів, від молодшого медперсоналу до вузькопрофільних фахівців. За щоденну роботу й титанічні зусилля. За лікування і реабілітацію нас, у тилу, та наших захисників і захисниць.
Памʼятаймо ціну такої праці. За час повномасштабної війни ворог забрав життя майже 40 медиків на робочому місці. Вічна шана і памʼять героям, що до кінця виконували свій обовʼязок.
Дякую кожному, хто протистоїть агресору на своєму фронті
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/07/27/ae7a9aa1563b4295b6d0f773639fb20f.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/07/27/1a59f630903d4f0f9a42a22b8ce16827.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/07/27/9ab69d67b1114d69a894325e1279abb1.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/07/27/dc19cd2b52334153b9f7bec7cb77b7b1.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/07/27/f147deeffeeb4ccb834519d4d6adcc12.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/07/27/a2d19a498cc742f1b75076bde9f898b1.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/07/27/8a8c7ef39ff647b38ef821da95999fc0.jpg)