Полтавка Олена Шатанова виготовляє лікувальні мазі для військовослужбовців
Кожного дня жінка готує понад 100 баночок препаратів. Скільки відправила за час від початку повномасштабного вторгнення не рахувала. Але це тисячі. Бо в перші місяці працювала без вихідних, адже постійно отримувала замовлення від воїнів.
Сировину, а це різноманітні польові рослини, віск та олію, приносять небайдужі мешканці, волонтери та збирає сама. Серед трав, що використовує: звіробій, чистотіл, подорожник, лопух, кропива, бузок, календула, каштани та інше.
За давніми фармацевтичними прописами Олена Шатанова розробила кілька різновидів препаратів. Це – лікувальні, зігрівальні, для суглобів, при опіках та обмороження. Найбільший попит серед військових мають Переможна та Монастирська. На кожній пише точний склад та рекомендації з використання. І, звісно, побажання захисникам. Бо, впевнена, кожна дрібниця важлива.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/06/19/bc06ec9ad583416f8a1f403a7722d59c.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/06/19/c23d2632a0ed4e9683cde5c57b79e7b2.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/06/19/387a206b11254b7cb589f648c3b6bb72.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/06/19/dd065b97247d413490a3d8a512620905.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/06/19/e4c3041a4a7d45d0b692f13ac1eee510.jpg)