Оперативно закрили потребу в Старлінку
Днями волонтери відкрили збір коштів на Старлінк для військового, а до війни вчителя, Олександра Маслака. Ми сконтактували з виданням Зміст, вийшли на координаторку та надали обладнання.
Цей Стралінк закупили власними коштами працівники виконавчого апарату, Управління майном та Комунальної установи з експлуатації адміністративних будівель Полтавської обласної ради.
Дякуємо наших захисникам і захисницям! Завдяки вам ми можемо жити, працювати та бути з родинами. Полтавщина – надійний другий фронт.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/02/01/photo_20230130_140731819x1024.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/02/01/img_20230201_122024_512.jpg)