З російського полону повернулись шестеро наших земляків.
Україна повернула з російського полону 215 захисників, серед яких шість мешканців Полтавщини.
Серед визволених – офіцер бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського старший лейтенант Стратічук Сергій та воїн «Азовсталі» Олексій Стребков.
Серед звільнених Героїв ‒ уродженець Полтави, майор Сергій Волинський, який боронив Маріуполь, виконуючи обов'язки командира бригада морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського.
В ході обміну було звільнено військовослужбовця бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського – Сергія Павлюка, мешканеця села Копили Полтавського району.
Також з полону було звільнено майора Богдана Трубічина з Кременчука, який захищав Україну у складі бригади імені гетьмана Івана Мазепи на посаді заступника командира батальйону.
Звільненим військовополоненим є і Сергій Кравченко із Гадяччини. Він захищав Батьківщину у лавах Національної гвардії України.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/09/22/52d57f8ee74d4976b4e66d8c6b7d5889.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/09/22/626a946d27254.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/09/22/308535615_3147515525498517_673772740011403423_n.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/09/22/308023841_494222586049747_4004816000632812024_n.jpg)
Слава нашим Героям!
Інформація із Полтавського обласного ТЦК та СП.