Гуманітарна допомога для громад від міжнародних організацій
З початку повномасштабної війни в Україні Полтавська обласна рада стала ініціатором співпраці з міжнародними організаціями.
Першими, хто відгукнувся на нашу ініціативу, стали Всесвітня продовольча програма ООН в Україні та Міжнародна програма з міграції, яка входить до програми ООН.
Ми постійно спілкуємося з депутатами, керівниками громад, аби краще вивчити потреби переселенців. Завдання ж громад – надати допомогу насамперед тим, хто її потребує.
Забезпечення громадян гуманітарною допомогою під час війни є одним із основних завдань, які ми як представники обласної ради ставимо перед собою. Упевнений, що наша співпраця з цими міжнародними організаціями є дієвою і продовжиться в подальшому.
Отримана гуманітарна допомога надходить до громад нашої області, де її ставлять на баланс та розподіляють між тими, хто постраждав від війни з рф та знайшов прихисток на Полтавщині.
У межах нашої співпраці з 28 квітня та дотепер продукти харчування від Всесвітньої продовольчої програми ООН в Україні отримали 57 громад.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/06/02/283430062_401977048607635_4203722466068338861_n.jpg)
Ковдри, надані Міжнародною організацією з міграції за підтримки Уряду Канади, котрі почали видавати з 12 травня, отримали 37 громад.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/06/02/0b9832ec26e347c1bedaa4e3ec9b81b5.jpg)
Більш детальна інформація розміщена на офіційному сайті Полтавської обласної ради. Ознайомитися можна за посиланням http://oblrada-pl.gov.ua/
Також обласна рада підписала Меморандум з БО БФ Карітас. Детально про це – у дальших публікаціях.