Ще три авто для ЗСУ
У світлий день апостолів Петра і Павла ГО «Атлант-А», спільно з командою волонтерів та розробниками проєкту «Щит», вкотре передали автівки нашим військовим на передову.
Зовсім скоро 3 автомобілі поїдуть на фронт, щоб допомагати хлопцям виконувати бойові завдання у боротьбі із окупантами. Хто ще не знає, такі автівки є на полі бою розхідним матеріалом, тому військові потребують їх постійно. Легкові машини мають високу прохідність, допомагають воїнам оперативно рухатися шляхами як для евакуації поранених, так і для швидкого підвезення боєкомплектів чи іншого необхідного обладнання.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/07/12/photo_20230712_142003.jpg)
ГО «Атлант-А» продовжує допомагати Збройним Силам України, бо тільки в єдності наша сила. Також ми вдячні всім причетним, хто не залишається осторонь, постійно донатить, займається волонтерством, пригоном авто з-за кордону, проводить технічні огляди, готує автівки для активної роботи та реалізує низку таких надважливих проєктів!
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/07/12/photo_20230712_155437.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/07/13/photo_20230713_092852.jpg)
Дякуємо усім, хто захищає Україну! Тільки вперед! Разом до перемоги! Слава Україні! Слава її захисникам та патріотам!