Діти – наше майбутнє!
Сьогодні, в День захисту дітей, з подарунками та словами привітань завітав до вихованців КЗ «Центру соціально-психологічної реабілітації дітей» Полтавської обласної ради та «Розбишівського навчально-реабілітаційного центру з поглибленим професійно-трудовим навчанням» Полтавської обласної ради.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/06/01/img_20230601_162145_301.jpg)
Думаю, всі погодяться, що малюки наповнюють життя істинним сенсом, світлою радістю і невимовним щастям. Тож ми, дорослі, маємо докласти всіх зусиль, аби їхнє дитинство було щасливим і безхмарним.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/06/01/photo16856256891.jpg)
В цей світлий сонячний день бажаю малятам рости щасливими і успішними, а дорослим дякую за теплу атмосферу, яку вдалося створити в дитячих будинках і сердечну підтримку маленьких українців у складні хвилини їхнього життя.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/06/01/photo1685625688.jpg)
Щиро бажаю миру і злагоди кожній дитині, кожній родині! Наснаги й мудрості всім дорослим, серця яких сповнені любов'ю до діток!
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/06/01/photo1685625689.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/06/01/photo16856256881.jpg)
Також відвідав сьогодні Гадяцьку бібліотеку для дітей та поповнив книжковий фонд цікавими дитячими книгами.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/06/01/photo16856256892.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/06/01/photo16856256896.jpg)
Завідувач бібліотекою, Юлія Конопленко, разом з працівниками провели цікаву екскурсію бібліотекою, від якої отримав позитивні емоції та незабутні враження.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/06/01/photo16856256893.jpg)
Атмосфера бібліотеки - живий куточок, кімната автентичних українських речей - занурила на мить в дитинство. Будемо і надалі співпрацювати та допомагати, адже завдання дорослих - робити дитинство малечі щасливим попри війну.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/06/01/photo16856256895.jpg)