Новий проєкт "ЩИТ-бус Т5" для наших військових
Метою проєкта «ЩИТ-Фантом» є створення системи відеоспостереження за порушенням кордонів України та відслідковування переміщення збройних формувань агресора в межах прикордонних зон. Нині проєкт успішно реалізовується та виконує своє пряме призначення - цілодобова допомога українським військовим в протистоянні з країною-загарбником.
Але не зупиняємося у розвитку технологій, що допоможуть здолати окупантів - нині на базі мікроавтобуса було розроблено новий проєкт "ЩИТ-бус Т5". Це командний пункт для наших військових. Деталі ми не можемо розголошувати, але проєкт допоможе хлопцям у їхній роботі та у боротьбі із окупантами. Дякую компанії "Да Транс", Валерію та Юрію Мотричам, які доставили чудовий мікроавтобус для реалізації цього проєкту.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/08/11/photo_20220811_121342-1.jpg)
Адже внаслідок військової російської агресії, спільними зусиллями військових та громадян-патріотів України, щодня ми боронимо нашу країну від окупанта. Розуміючи важливість онлайн-контролю за цілісністю кордонів України та переміщенням збройних формувань агресора, під керівництвом Героя України, начальника Охтирського гарнізону - командира військової частини А0563, полковника Дениса Дикого («Тренер»), розроблено проєкт мобільного комплексу відеоспостереження «ЩИТ-Фантом», який дає можливість створення «широкого поля зору» для військових.
Щоб інформація швидко потрапляла у потрібні руки для системного аналізу прикордонної зони цілодобово в режимі онлайн, було створено «Ситуаційні центри», а доступ до відео з кордону мають: бійці ЗСУ, які відповідають за цей напрям оборони і пройшли відповідне навчання; місцеві адміністрації; прикордонники; українські правоохоронці; СБУ. «Ситуаційні центри» синхронізують дані та налічують 47 користувачів (військових частин, добровольчих, тактичних формувань, прикордонних, артилерійських та інших служб).
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/08/11/photo_20220811_121456.jpg)
Ми не плануємо на цьому зупинятися, розуміючи важливість військового значення мобільного комплексу відеоспостереження «ЩИТ-Фантом»:
Тож тільки вперед! Разом до перемоги! Слава Україні! Слава її захисникам та патріотам!
Хто має можливість допомогти - додаю рахунок: ГО «АТЛАНТ-А»
UA3630529900000260001031202288 або ж на картку 5168752012341049 Томіліна М.Ю.
Щиро дякую всім, хто допомагає нам у реалізації таких надважливих проєктів!