З Днем медичного працівника!
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/06/19/img_20220619_110303_433.jpg)
Кожному, хто дотичний до медичної галузі, щиро бажаю міцного здоров’я, та сталевої нервової системи у цей нелегкий час. Ви обрали надскладну професію, саме від вас залежать здоров’я та життя кожного з нас! Тому бережіть себе та цінуйте кожну мить свого життя! Хай доля буде до вас прихильною, а серце радіє від вдячності людей! Успіхів у вашій нелегкій справі та мирного неба!