В рамках проєкту «Створюємо ліси разом з JIMNY DAY» на Гадяччині висадили 20 000 сіянців лісу
16 жовтня близько 250 жителів Полтавської та Сумської областей взяли участь у нашому комбо-проєкті «Створюємо ліси разом з JIMNY DAY»!
Захід ми разом із командою організували та провели у селі Млини Лютенської територіальної громади.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/10/18/1fd058a6b54f426d986f23080c1cc711-1.jpg)
Цього дня всі бажаючі змогли долучитися до акції «Створюємо ліси разом» в рамках програми Президента України «Зелена країна».
Як результат – учасники заходу висадили близько 20 000 сіянців сосни та берези. І вже за кілька років саме на цьому місці ростиме 3,3 га нового змішаного лісу.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/10/18/41d03204c5b141b3a631d69749d8a90e.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/10/18/1387c0894d5940f693dc9ab2ffb4332d.jpg)
Я вдячний начальнику Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства, а за сумісництвом моєму колезі-депутату Полтавської обласної ради Івану Гришку, за новий досвід у висаджуванні саме такого лісу. Адже кожному, хто зміг провести цей день з нами, приємно усвідомлювати, що він долучився до такого масштабного дійства і своїми руками озеленив невеличкий клаптик планети.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/10/18/66be7ae7940646c4b28ef89791c2b014.jpg)
До слова, чимало людей вперше садили дерева і вони були просто в захваті від самого процесу.
Разом з цим, ми стали частиною команди «Suzuki», а всі бажаючі змогли особисто на тест-драйві перевірити, на що здатні такі моделі автомобіля, як Jimny, SX4 та Vitara в умовах бездоріжжя.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/10/18/471c210a2fc74560a759cf0a31345e4a.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/10/18/fb9b782722a3493c94fd6d3f1d845876.jpg)
Це було неймовірно! 130 учасників нашого заходу спробували відчути себе власниками автомобільної марки «Suzuki» та проїхалися за кермом тестових авто. І традиційно, до Дня українського козацтва, місцеві жителі приготували 100 літрів справжнього гадяцького козацького кулішу!
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/10/18/9c3fbf3081444d02937d079c8bd64101.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/10/18/eb85564265a848cf9200f9d7fecb86ed.jpg)
Було дуже смачно! Звичайно, не обійшлося без веселих конкурсів та тематичних призів. Тож відверто скажу — день був насичений емоціями, посмішками та щирим захватом! Вдячний всім, хто провів цей прохолодний день разом з нами та зробив атмосферу заходу більш теплою та дружньою.