Перспективи екологічного садівництва Гадячнини і Полтавщини вивчали депутати різних рівнів
Переконаний, що багата і щедра полтавська земля, наявність стратегії розвитку та працелюбність людей, відкривають великі перспективи для розвитку економіки Полтавщини. Зараз, мешканцям Гадяцького району не треба їхати в пошуках кращої долі за кордон – удома їх чекає достойна робота і гідна зарплата. Як доказ цьому – успішний кейс розвитку органічного землеробства.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/10/04/dsc_0008.jpg)
Днями малинник в Лютеньці відвідали депутати місцевих рад: Лютенської, Петрівсько-Роменської, Великобудищанської, Краснолуцької, Сергіївської та Гадяцької. Приєдналися й голови та старости територіальних громад, депутати Миргородської районної ради, а також Сергій Бондаренко та Володимир Нікітенко. Організатори екскурсії мали на меті продемонструвати потенціал ціїє відносно молодої, але вже перспективної справи.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/10/04/dsc_0014.jpg)
Тут вирощують малину без будь-яких хімічних добрив, яка має сертифікат органік-стандарт, дійсний у всіх європейських країнах. Органічну малину сортують, відправляють до холодильної камери при температурі – 20 градусів. Тонни корисної ягоди йдуть винятково на експорт, її основні споживачі — мешканці Нідерландів та Об'єднаних Арабських Еміратів.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/10/04/dsc_0073.jpg)
Представники депутатського корпусу мали змогу ознайомитися із перспективами розвитку екологічного ягідництва на рідній землі. Завдяки цікавій екскурсії, яку провів депутат Миргородської районної ради Володимир Рудяк, змогли побачили умови, в яких працюють земляки, скільки робочих місць утворено на сезон, які етапи проходить ягода малини від висадки пагону і аж до експорту закордонному замовнику.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/10/04/dsc_0028.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/10/04/dsc_0098.jpg)
Таким чином ми продемонстрували перспективи розвитку екологічного садівництва на Полтавщині! Переконані, при правильні постановці справи – Полтавщину чекає гідне майбутнє!