Команда "ЗА МАЙБУТНЄ" розширюється!
28 березня у Великобудищанській громаді відбулися проміжні місцеві вибори. Від Полтавської організації політичної партії "За майбутнє" балотувалися 3 кандидати. І двоє з них отримали перемогу на своїх округах.
Згідно Постанови Великобудищанської сільської територіальної виборчої комісії від 29 березня 2021 року, вважати обраними депутатами Великобудищанської сільської ради Миргородського району Полтавської області:
* ЖЕЛІЗНЯК Наталію Григорівну (ПП "За майбутнє", багатомандатний виборчий округ № 8);
* ЛУЦЕНКА Віталія Олексійовича (ПП "За майбутнє", багатомандатний виборчий округ № 9).
Знайомтеся!
Желізняк Наталія Григорівна
Народилася 03.08.1982 р. у селі Веприк Миргородського (Гадяцького) району. Мешканка Мартинівки. Працює медичною сестрою в Амбулаторії загальної практики-сімейної медицини Мартинівської сільської ради.
Луценко Віталій Олексійович
Народився 29.12.1987 р. в місті Гадяч Миргородського (Гадяцького) району. Працював головою Плішивецької сільської ради, а потім був обраний головою новоствореної Великобудищанської ОТГ.
Головна мета наших депутатів — повернути довіру до влади та активно працювати на благо громади і її жителів.
Члени нашої команди — професіонали своєї справи, котрі готові почути кожного заради спільного майбутнього.