КАТЯ, СІЛЬ! Вимагаємо звільнення всіх до одного керівників ЖКГ міста і КАДРОВУ СЕСІЮ!!!
Відчуйте різницю: Влада Співак залучає для Полтави за півроку 1 мільйон доларів і забезпечує генераторами всю Полтаву. А влада міста НЕ може за ВАШІ гроші купити навіть солі!!!
Тепер ми знаємо, що походження жіночого ім’я КАТЯ - від слова КАТОК
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/11/21/2f4353a35e074caba7c585d6a8712995.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/11/21/c0ff5a3b4fc54f0cbe8ba939c05e55fb.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/11/21/9837ba6ce9104b77a07fed38568f9da8.jpg)
Якщо влада міста претендує на європейськість і хоче відрізнятися від совка та рашки, то після такого «сольового трешу», після цих спроб виклянчити хоча б 2-3 машини та щітки аби підгорнути сніг - ПРОФІЛЬНІ ЗАСТУПНИКИ МАЮТЬ ПОДАТИ У ВІДСТАВКУ. А хто під дудку мародера Луніна морозився від сесій і зривали їх навесні та влітку коли приймалися рішення щодо техніки, мають скласти мандати.
Або, як мінімум, стати на коліна перед громадою і сказати «ми, діти і посіпаки Лунтіка вибачаємося, за свою інфантильність і безпорадність, ми до кінця каденції сидітимемо «як миші на останній парті» і мовчатимемо.
Ми просили, молили прийти на сесію і працювати-працювати-працювати, вішали оголошення на ліфти, зверталися до кожного і кожної.
Ваша команда підводить уряд і Президента! Спочатку тарифи, тепер сніг. Рекомендуємо негайно зібрати кадрову сесію!