БІЛЬШЕ 100 ЗУСТРІЧЕЙ З ПРОСТИМИ ЛЮДЬМИ У ДВОРАХ КАРЛІВКИ! КАРЛІВСЬКИМ ОЛІГАРХАМ БУДЕ К Р И Ш К А!!!
Мабудь єдина моя слабкість - діалог з простими людьми у дворах. Ця «політична медитація» зцілює віру в Державу і наше успішне майбутнє...
Сьогодні провів кілька зустрічей у цікавій громаді Карлівки. Таких зустрічей лише у одній Громаді буде більше 100.
Якщо люди не підведуть, ми не підведемо їх, і зробимо «вітрину успішних реформ» - унікальну Громаду, де реалізуємо лінійку надзвичайних реформ. Планую отримати монобільшість Партії простих людей!
Покажемо як «Громада простих людей» робить дива навіть у таких важких умовах для Держави. За кілька років Карлівка стане зразком для наслідування. І це важливо для сотень таких Громад Украіни, бо разом вони і є Держава!
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/10/16/24c7b18f9fad4745be25d428f1258127.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/10/16/83e11e5ca336497da03090d97636d6dc.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/10/16/7e2bf03549f3429592ff0f016e7ef7ae.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/10/16/f774297dc8ef43f2b30f016e407945c9.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/10/16/5cff2a455f5949f9a63b95bfad2352dc.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/10/16/c0061a3f27cb4ddeaeb966a3bf05bb75.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/10/16/5bbc9182d4194e26bd5f27608a9bb0b7.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/10/16/6a3331a5e5fc4befbc1a5187414ce8db.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/10/16/55a6fb7359cf4b30bf96a776de2f5cd6.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/10/16/2a3c0c7273084fb48037c8f331fb755f.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/10/16/cec6e5d22dc3432fbc3b8ec779e7859e.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/10/16/22fc491de4ba42f7937c88cf3b59b0ab.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/10/16/2b22597b62f0429e8f8f5524a8d3605a.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/10/16/5e9ae076407048629054fa071283d857.jpg)