ХТО І ЯК ВБИВ полтавця у палаючому «Котлярику»?
Кілька років тому я виграв ВСІ суди аби прибудову до "Котлярика" прибрали. Але міська влада, від "тодішнього Мамая" до "сьогоднішнього", цього рішення НЕ виконала. І ось маємо фактично ДВА ВБИВСТВА: вбивство людини і вбивство архітектурної пам'ятки ЮНЕСКО.
Причина - корупція і відсутність господаря. Нормальний керівник міста цієї б прибудови НЕ допустив би ніколи, або заступивши на посаду сів би за кермо трактора і зніс би її на наступний день. Але такого мера у Полтаві немає і до кінця року не буде. По Катдетському та сама історія: під носом у влади міста будують багатоповерхівку, а історичну пам'ятку віддали на розрив корупціонерам з Києва яких, до речі, з посад вже відсторонило НАБУ. Що наступне буде знищено у Полтаві? Міськрада загориться аби не було сформовано адекватної коаліції? Що ще спалять, віддадуть, занедбають, продадуть, розтягнуть, кого ще вб'ють? Всі ці підпали не вперше і не в останнє…
Важливо!
Потрібно НЕГАЙНО всім нардепам від Полтави звернутися до Генпрокурора і НАБУ з депзапитом щодо розслідування цього злочину: від дозволу на прибудову кількарічної давнини і до пожежі та вбивства людини сьогодні.
Потрібно контролювати розслідування і жорстко покарати винних. Партія простих людей офіційно звертається до депутатів з проханням зробити це.
Важливо!
Побачимо як багаті корупціонери Полтави, які на мільйони доларів роздали крупи на виборах, складуться на відбудову полтавської пам'ятки культури. Згадайте як французькі мільйонери рятували Собор у Парижі…
Після таких виборів руїна триватиме і це тільки початок!
Однак МИ продовжимо боротися: ми будемо рвати полтавську мафію як тузік грєлку!!! Я не один, цього разу це потужна армія соратників: десятки тисяч виборців, активісти, юристи, журналісти, силовики-патріоти, депутати всіх рівнів. Ще МИ(!) попереджаємо: кожна тушка і запроданець буде викинутий не через рік імунітету, а ВІДРАЗУ. Для цього є всі законні підстави;). Ще ми попереджаємо: річного імунітету НЕ МАЄ жоден мер і депутат в Україні. Ми попереджаємо, що не дамо розграбувати Полтаву і таки наведемо тут абсолютний порядок. А ще ми плювали на весь бруд який ви лили, ллєте і литимите на мене, плювали на цей бруд і нормальні прості люди: це вода на млин нашої боротьби і майбутньої перемоги;).