Яка ситуація із захисними спорудами для цивільного населення у місті
Інформація не щоб сіяти паніку, а щоб всі розуміли як діяти, на випадок початку військових дій. Сподіваємося, що ніколи не знадобиться, але мусимо бути готовими в будь-який час.
У місті є захисні споруди цивільного захисту (бомбосховища), ось їх карта АЛЕ! Вони розраховані лише для найбільшої зміни відповідного підприємства чи установи, де вони знаходяться! Крім того, стан їх готовності залишає бажати кращого.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/01/24/272295305_461556245576882_6579208164303898646_n.jpg)
Тому для переважної більшості цивільного населення сховищами можуть бути:
- підвали багатоквартирних будинків (перевірте в якому вони у Вас стані, передбачте технічної і питної води, ліхтарі, аптечку, засоби пожежогасіння, ковдри).
Якщо у Вас будинок на обслуговуванні ЖЕО-2 і зачинені підвали, обов'язково визначте старших у кожному підїзді, зверніться за дублікатами ключів до ЖЕО, перевірте стан підвалу і виконайте рекомендації зазначені вище.
- підземні паркінги;
- підземні переходи.
Крім того, вдома складіть "тривожний рюкзак", додаю інформацію по його рекомендованому складу.
Аналогічно попіклуйтеся про підготовку Ваших дітей та рідних.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/01/24/screenshot_13.jpg)
Обидві крайнощі - паніка і пофігізм, ні до чого доброго не приводять. Тому зберігаємо холодний розум й дотримуємося базових безпекових рекомендацій.