Яким був мій перший рік депутатства
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/12/14/photo_20211214_122012.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/12/14/photo_20211214_122011.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/12/14/3.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/12/14/photo_20211213_115334.jpg)
Після того, як Ви прочитали мій звіт, хочеться нагадати 2 речі:
1) мій тел. (066)628 3054, елетронна адреса: [email protected], якщо Вас зацікавили напрямки та ініціативи з якими працюю, або маєте питання, звертайтеся.
2) депутати місцевих рад - волонтери, тобто депутатство не є їх основним місцем роботи, вони не отримують за це заробітну плату, а є виявом громадянської позиції та бажанням розвивати нашу громаду.
Шкода лише, що не про всіх депутатів так можна сказати.