Депутати Кременчуцької міської ради від ЄС відзвітувалися за минулий рік
Учора, в офісі громадської приймальні Європейська Солідарність Кременчук відбувся звіт фракції депутатів Кременчуцької міської ради!
Перед присутніми виступили голова фракції, депутат Лазоренко Богдан та депутатка Лариса Гориславець.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2024/02/07/425822900_702564482061260_5967067141756880315_n.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2024/02/07/426126317_702564515394590_6977173839833150133_n.jpg)
До заходу також долучилися депутати Кременчуцької районної ради, та представники первинних осередків, а також небайдужі містяни!
У форматі живої дискусії, присутні обговорили багато надважливих питань, які стосувалися пріоритетів роботи осередку в 2024 році. Доповідачі детально зупинилися, на результатах своєї депутатської діяльності та здобутках роботи в 2023 році.
Обговорили також і проблеми пов‘язані з кволою участю місцевого самоврядування в допомозі Збройним Силам України, останні скандали за участю силових відомств, тиск на свободу слова та представників незалежних медіа, законопроект пов‘язаний з мобілізацією, тощо.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2024/02/07/425773647_702564468727928_5454990865605725485_n.jpg)
Не обійшли стороною і питання застосування процедури імперативного мандата, до тих депутатів, які остаточно втратили зв‘язок з політичною силою та виборцями свого округу. Таких, на жаль, чимало.
Жваву дискусію і бурхливу реакцію присутніх викликала навіть примарна перспектива участі у виборчому процесі представників заборонених партій, з числа колишніх депутатів Партії Регіонів та ОПЗЖ. Це категорично неприпустимо! Співпраця ж з такими утвореннями в радах, кидає тінь на усіх представників з числа українського політикуму.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2024/02/07/424596470_702565905394451_5121645781679496182_n.jpg)
Далі буде. Працюємо! Особлива подяка колегам з Піщанського осередку!