Микола Кульчинський провів у Полтаві поетичний вечір до Дня Конституції
У Полтаві до Дня Конституції за ініціативи депутата Полтавської обласної ради від «Європейської Солідарності», голови Полтавського товариства «Просвіта» Миколи Кульчинського відбувся поетичний вечір.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/06/29/3cbbfd031563497faf5d218ea4e9873d.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/06/29/6f59575c7d1643c59483e96d91a4fb14.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/06/29/93d03ebcb586465caad9c3c456802f5b.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/06/29/18268eaf41f64ace8df5a4d3364c5ad1.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/06/29/48663c874cd149d0ad941946ef68ae4c.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/06/29/a1bc91751a49460bb7735eca38f333fb.jpg)
Полтавські поети та поціновувачі сучасної поезії зібралися біля пам’ятника Івану Мазепі на Соборному майдані і у форматі відкритого мікрофону читали як власні поезії, так і вірші улюблених авторів.
Примітно, що захід зібрав багато молоді.
Микола Кульчинський дарував авторам свої книги. Також книги, видані «Просвітою» можна було придбати.
Серед тих, хто отримав у подарунок книгу Миколи Кульчинського, Мирослава, вона зачитала авторський вірш, який був написаний на початку повномасштабної війни. Дівчина розповіла, що пише вірші давно і в її доробку як поезії про війну так і про особисті почуття та переживання.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/06/29/dsc_5551.jpg)
Дякуємо всім авторам, читачам та слухачам, що долучилися до заходу! Дякуємо, що шануєте українську поезію та робите свій внесок у розбудову сучасної української літератури!
Зі святом!