Богдан Лазоренко придбав шолом для захисника із 27-ї реактивної артилерійської бригади
Депутат Кременчуцької міської ради від #ЄвропейськаСолідарність Богдан Лазоренкo на прохання Благодійного Фонду «Тил Полтава» презентував шолом STRIKER PLT американського виробництва для потреб бійця 27-ї реактивної артилерійської бригади ім. кошового отамана Петра Калнишевського.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/03/17/336172759_3423284507929810_7531176145656984924_n.jpg)
«На фото, 23-х річний полтавець Микола, який працює в розрахунку одного з наявних видів потужної «лендлізівської» допомоги. Ця зброя, вже стала легендою на полі бою, завдаючи ювелірних ударів, по скупченню ворожої техніки ворога та центрам його військової логістики.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/03/17/336172784_3467127390280896_6039007818770524912_n.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/03/17/336327870_3289901504655433_999098594359234872_n.jpg)
На жаль, навіть попри рік від початку широкомасштабного вторгнення, процес своєчасного забезпечення військових підрозділів та особового складу і досі викликає багато запитань» – розповів депутат.
Це вже 15-й шолом, який отримали захисники з Полтавщини від Богдана Лазоренка.
Попри труднощі - рухаємось до Перемоги!
Слава Україні!