Депутат від ЄС Олег Кулик вручив грамоти і подяки добровольцям
14 березня Україна відзначає день добровольця. Першими були ті, які пішли з Майдану на фронт в 2014 році, захищати Донбас.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/03/15/15.jpg)
Після 24 лютого добровольчі формування були створені практично в кожному місті для захисту від ворожої навали.
В Лубнах добровольчий підрозділ створив воїн АТО, який входить до ГО “Брати по зброї” Віктор Сивуха. На початок березня 2022 року в ДФТГ-1 вступило близько 2700 осіб. Всі в’їзди в місто були закриті блокпостами, місто готувалося до відсічі нападу ворога. Після переміщення лінії фронту, більшість добровольців пішли воювати на передову.
В святковий день відбулося урочисте шикування підрозділу, де депутат Лубенської районної ради від “Європейської Солідарності” Олег Кулик вручив грамоти добровольцям, за підписом Петра Порошенка.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/03/15/26.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/03/15/8.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/03/15/9.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/03/15/10.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/03/15/37.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/03/15/6.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/03/15/71.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/03/15/44.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/03/15/51.jpg)
Також отримали нагороду і партійці ,які ведуть боротьбу в інформаційному просторі.
Разом до перемоги!