Наша партійка, волонтерка Оксана Калинич в'яже ось такі теплі шкарпетки для українських захисників
Наша партійка, волонтерка Оксана Калинич, вже близько року в'яже ось такі теплі шкарпетки для українських захисників.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/02/16/dsc_3956.jpg)
Нині вона є координатором волонтерського руху. І одним із напрямків роботи є в'язання шкарпеток для захисників. Пані Оксана об'єднала навколо себе друзів,знайомих та небайдужих полтавців.
Спати жінка не може, адже там на фронті разом із іншими воїнами, захищає Україну і її син Тарас. «Уже рік безсонні ночі. І нічого з тим не вдієш.
Мене зрозуміють матері, чиї сини на фронті. Останнім часом розпускаю в'язані речі. Організувала в'язання шкарпеток. Холодно ж нашим захисникам»,–розповідає Оксана Калинич.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/02/16/photo_5435909089302529123_y.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/02/16/photo_5435909089302529120_y.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/02/16/photo_5435909089302529117_y.jpg)
Щиро дякуємо нашій волонтерці за турботу та піклування про наших військових. І нехай янгол-охоронець оберігає її сина, який стоїть на захисті України.
Нагадаємо, Тарас Калинич отримав відзнаку «За оборону міста-героя Харків».