На сході України отримав поранення депутат обласної ради від ЄС Сергій Бульбаха
Під час виконання бойового завдання в одній з найгарячіших точок на фронті отримав поранення депутат Полтавської обласної ради від «Європейської Солідарності» Сергій Бульбаха.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/01/27/271231405_441064757554611_5870423229625789118_n.jpg)
Зараз він перебуває на лікуванні і попереду його чекає реабілітація.
Від усієї нашої команди ми дякуємо Сергію Володимировичу за його мужність, патріотизм і любов до України. Адже він як в 2014 так і нині став до лав захисників країни. Бажаємо йому найшвидшого одужання і відновлення і хочемо сказати, що ми завжди готові прийти на допомогу!
Слава Героям!