«Солідарна молодь» Полтави зібрала подарунки для дітей-переселенців
Солідарна молодь м. Полтави підводить підсумки благодійної акції #СвятоБох, мета якої привітати діток, що живуть в шелтерах.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/12/27/photo_5283065711637415225_y.jpg)
Оксана Дрюк , депутатка Полтавської міської ради і очільниця молодіжного крила ЄС у Полтаві поділилася емоціями та подякувала неймовірній команді однодумців, завдяки яким це все стало можливим:
– МИ ЗРОБИЛИ ЦЕ РАЗОМ З ВАМИ! СвятоВОХ на фінішній прямій! З 24-х шелтерів залишилося 6. Близько 300 діток ВПО отримали подарунки від Святого Миколая. Бачили б Ви ті оченята, в кожного своя історія… Щаслива, що разом з командою Солідарна молодь м. Полтава ми змогли подарувати щастя та радість дітлахам. Дякую всім партнерам, кожному, хто долучився донатами, іграшками, допомогою в пакуванні. Наша незмінна команда волонтерів Солідарної молоді, ви - неймовірні, найкращі. Dinara Habibullaieva дякуємо за крутезну ініціативу та підтримку. #СвятоВОХ ще не один рік буде дарувати світло. З нами Бог, за нами перемога!
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/12/27/photo_5283065711637415229_y.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/12/27/photo_5283065711637415228_y.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/12/27/photo_5283065711637415227_y.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/12/27/photo_5283065711637415226_y.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/12/27/photo_5283065711637415224_y.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/12/27/photo_5283065711637415223_y.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/12/27/photo_5283065711637415222_y.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/12/27/photo_5283065711637415221_y.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/12/27/photo_5283065711637415220_y.jpg)