Депутати Кременчуцької райради від ЄС отримали подяки Полтавської обласної ради
Минулого тижня, під час пленарного засідання позачергової сесії Кременчуцької районної ради, подяки Полтавської обласної ради отримали наші захисники - депутати районної ради від ЄС Захожий Сергій Віталійович та Євген Тарануха.
Подяки нашим мужнім захисникам вручили начальник Кременчуцької РВА Олег Лєднік та голова районної ради Дмитро Колотієвський!
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/12/19/320669540_578321150793190_6605547347017135419_n.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/12/19/320799321_1240243080173128_1115265846607849402_n.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/12/19/320800269_830749961514882_1754628781329182237_n.jpg)
За активну життєву позицію, захист суверенітету та та територіальної цілісності України, патріотизм і відвагу - з такими словами наші воїни отримали заслужену винагороду!
Ми щиро пишаємось нашими побратимами, як взірцем мужності і героїзму. Справжні чоловіки, які є прикладом безапеляційної сміливості і честі! Для кожного з нас - ви справжні герої!
Пишаємося!!!
Слава Україні!