Депутати «Європейської Солідарності» зібрали гостинці діткам в Будиночку Святого Миколая
Депутати «Європейської Солідарності» зібрали гостинці для подарунків діткам в Будиночку Святого Миколая. Частину смаколиків привезли раніше і їх же розподілили по пакункам, частину довезли сьогодні.
– Всі депутати, всі прихильники «Європейської Солідарності» звісно вірять і в дива, і в Святого Миколая, і в нашу перемогу. І хотіли сьогодні, хоч і в такий тяжкий час для всієї України, подарувати диво діткам. Тому допомагати треба і Святому Миколаю, як бачите. Це була спільна ідея всіх депутатів, яка просто звучала в повітрі, тому що кожен хотів долучитися і подарувати диво і радість нашим дітлахам. І нам це вдалося, ми зібрали солодощі, печиво і багато різних подарунків, – поділилася емоціями Яніна Барибіна, депутатка Полтавської обласної ради, волонтерка.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/12/19/dsc_0412.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/12/19/dsc_0416.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/12/19/dsc_0418.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/12/19/dsc_0425.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/12/19/dsc_0426.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/12/19/dsc_0465.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/12/19/dsc_0472.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/12/19/dsc_0475.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/12/19/dsc_0482.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/12/19/dsc_0491.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/12/19/dsc_0503.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/12/19/dsc_0505.jpg)
Наталія Гранчак, депутатка облради, яка є незмінною координаторкою і засновницею Будиночку Святого Миколая, розповіла, що Святий Миколай ось уже 8 років поспіль радує дітлахів. А подарунки стають можливими завдяки небайдужим людям
– Ми з колегами закупили дуже багато печива, круасанів, різного зефіру. Все це буде роздано діткам. Ми раді тут бачити всіх без виключення, тому що в цей важкий час всі мають відчувати свято і для нас дуже важливо, дарувати його.
Долучилася до збору подарунків і Лілія Руроєва, депутатка облради від ЄС:
– Це прекрасні і добра ініціатива отак відзначати День Святого Миколая. Це свято об’єднує всіх в бажанні робити добро і допомагати іншим! Я від усієї нашої команди хочу привітати усіх зі святом і в цей день бажаю всім, щоб поряд були добро, любов, а головне, щоб справдилася заповітна мрія мільйонів українців про перемогу і мир.
Дякуємо всім нашим депутатам, які долучилися до збору подарунків. Разом до перемоги!