Оксана Дрюк разом з благодійним фондом "ДоброЧас" передала допомогу для переселенців
Координаторка волонтерського руху Оксана Дрюк , продовжує допомагати внутрішньо переміщеним особам.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/11/21/316243227_659528339041584_3408092615454586658_n.jpg)
Разом із Благодійний фонд "ДоброЧас" передали речі для переселенців, які зараз проживають у Машівській територіальній громаді Базилівщинської сільської ради.
«Неважливо в якій територіальній громаді вони мешкають, головне гуртуватися та допомагати. Дуже турбують дітки, які проживають в шелтерах. Їх багато не тільки в місті, а й в області»,– розповіла Оксана Дрюк.
За словами координаторки, нині збирають іграшки на новорічні свята, щоб привітати цих дітей. А тому якщо ви бажаєте теж допомогти - пишіть в особисті повідомлення https://www.facebook.com/dryukoksana