Депутатки від «Європейської Солідарності» провели зустріч з полтавцями
Цієї суботи, 6 серпня, депутатка Полтавської міської ради Оксана Дрюк разом колегою, депутаткою Київської районної в місті Полтава ради Іриною Погорілець та помічниками провели зустріч з жителями мікрорайону Сади-2, біля ТЦ «Паровоз».
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/08/07/296168563_1173180416580573_3921216288462558149_n.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/08/07/296169605_1173180286580586_1938977229303472034_n.jpg)
У результаті зустрічі з мешканцями прийняли звернення від містян про: нарахування квартплати, відсутність лавок в парку, неробочі ліфти, ясла-садок «Малятко» (де наразі проживають ВПО), дороги та одне з найбільш болючих питань - скасований маршрут номер № 25 (м-н Огнівка - Центр).
Всі жителі мікрорайону, які прийшли на зустріч, обов’язково згадували про скасований маршрут.
«Разом з колегами почули, тепер діємо», – резюмувала Оксана Дрюк.