На сесії Полтавської облради виділили кошти на тероборону та харчування переселенців
Сьогодні, 8 квітня, у Полтавській обласній раді відбулося пленарне засідання двадцятої позачергової сесії.
На порядку денному всього 6 питань, зокрема питання, що стосувалися виділення коштів на забезпечення заходів національного супротиву.
Фракція «Європейської Солідарності» у Полтавській обласній раді була присутня на пленарному засіданні та долучилася до прийняття життєво-важливих рішень.
Зокрема, підтримали рішення про виділення коштів для територіальної оборони та перерозподіл коштів обласного бюджету на окремі потреби охорони здоров'я, закупівлю матеріальних ресурсів для підтримки громад.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/04/08/nik_1709.jpg)
Окремо виділили 100 мільйонів гривень на медицину. З них 78 мільйонів на придбання лікарських засобів, 5 мільйонів – на ендопротезування суглобів, майже три мільйони – на пільгові пенсії. Решта коштів піде на оплату донорам крові, техпідтримку програмного забезпечення медзакладів. 5 мільйонів витратять на ремонт відділення комп’ютерної томографії, який необхідний для встановлення томографу в обласному онкодиспансері.
Також було призначено начальника Управління майном обласної ради. Ним стала Леся Коморна.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/04/08/nik_1631.jpg)
Ігор Процай, голова фракції ЄС у облраді, зауважив, що в такий складний для всієї України час, обласна рада має працювати, щоб забезпечувати життєдіяльність області, а також закуповувати необхідне для наших захисників та вимушених переселенців:
– Сьогодні всі рішення були проголосовані практично одноголосно, адже їх прийняття вкрай необхідне. Завдяки консолідованій позиції депутатського корпусу ми закупимо продукти харчування для наших українців, які змушені були покинути домівки і тимчасово оселитися на Полтавщині. До цього часу фактично це лягало на плечі волонтерів, але ми розуміємо, що їх ресурси вичерпуються. Також в такі важкі часи ми не маємо права забувати про медицину. Ми сьогодні виділили кошти на закупівлю медикаментів та нарешті закінчимо ремонт у відділення онкодиспансеру та встановимо перший в області лінійний прискорювач.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/04/08/nik_1428.jpg)
На пленарному засіданні підтримали комунальні підприємства. Близько 80 мільйонів гривень виділяються для обласних комунальних підприємств «Полтаватеплоенерго» та «Полтававодоканал» – на реконструкцію котельні на Квітучій у Полтаві та ремонти колекторів.
Ми дякуємо всім депутатам нашої фракції та колегам з інших політичних сил, які в такий скрутний час, змогли забути про розбіжності в поглядах заради нашої перемоги.
Слава Україні!