Депутатка Руслана Базалук з перших днів війни в теробороні та допомагає військовим
До Полтавської ТрО вступають сміливі та мужні чоловіки й жінки, які боронитимуть землю від ворога. Тут проходять службу контрактники, мобілізовані, і звісно, бійці з досвідом бойових дій.
Крім цього у частині є й ті люди, які вважають сьогодні своїм обов'язком, допомагати армії. Серед них і координаторка волонтерського руху, депутатка Руслана Базалук. З перших днів війни вона постійно перебуває в ТрО та допомагає.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/03/27/277426142_493108969016856_3969179568657589043_n.jpg)
«30 день нової старої війни, субота. Розуміння який день тижня давно втратило сенс, і щодня доводиться заглядати в календар, що б не втратити реальність.
Зараз байдуже, в яких умовах жити, що їсти і як ти виглядаєш. Важливо лише одне, коли ми Переможемо і почнемо нарощувати свою міць, щоб більше ніколи ні в кого і думки не виникало, нападати на нашу Україну. Ми маємо нарешті покласти цьому край.
Хлопці у батальйоні мріють бути корисними і нищити ворога щодня, до останнього. Дякуючи Богу, у Полтаві мирно, поки що. І щоб наша ТрО, в будь який момент, була готова дати відсіч і убезпечити нашу громаду, з усіх сил готуємося», – резюмує Руслана Базалук.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/03/27/277443929_493108972350189_5114688525229453113_n.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/03/27/277445251_493108975683522_6966334473874655088_n.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/03/27/277483259_493108965683523_5925814578701459430_n.jpg)
Зараз сотні людей щодня виконують свої службові обов‘язки, і ціль у них одна - знищення ворога. Сподіваємося, що мир незабаром запанує на нашій землі. Адже з нами правда та свобода, сила та наші захисники.