У Полтаві відбулася робоча зустріч з керівниками фракцій та лідерами осередків
Сьогодні, 21 січня, о 14:00 в офісі Полтавської ТО, відбулася робоча зустріч секретаріату партії з керівниками фракцій та лідерами осередків.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/01/21/0462578b43604398a065e6ba4dad0dfb.jpg)
Керівник Секретаріату партії у Полтаві Ігор Процай та депутат Полтавської облради Сергій Бульбаха підвели підсумки 2021 року та обговорили з учасниками зібрання плани на 2022 рік та подальшу спільну роботу.
Значну увагу приділили проблемним питанням у регіонах, напрацюванням, активності депутатів у їхній роботі та медійному просторі.
Серед важливих моментів і спільна перемога щодо підтримки Петра Порошенка під час його приїзду до України 17-го січня та прийняття рішення суду по справі лідера ЄС 19 січня.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/01/21/ca3f57754a434ebabead7f2cc9672eb6.jpg)
Обговорили і питання розбудови партійної діяльності та роботи осередків. Депутати озвучили представникам секретаріату свої проблемні питання та конструктивно поспілкувалися щодо них. Загалом нарада тривала понад дві години.