Ігор Процай: Велика і дружня команда #ЄвропейськоїСолідарності відстояла та здобула перемогу!
Сьогодні лідер єдиної опозиційної партії ЄС Петро Порошенко, подякував кожному, хто підтримував його всі ці дні.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/01/19/54b67f965d0d490bbb7c53fd0faba212.jpg)
Полтавщина теж гідно стояла на захисті прав і свободи української народу і була поруч разом із її лідером Петром Порошенком.
За словами керівника Секретаріату Полтавської ТО ПП «Європейська Солідарність» Ігоря Процая, лише разом ми можемо змінити в Україні щось на краще. А особливо у такий непростий час для нашої держави.
– Ми сьогодні виграли бій і вистояли, але боротьба триває і ми маємо триматися разом, щоб перемагати і далі. Тому тримаємо стрій і рухаємося вперед, – резюмував Ігор Процай.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/01/19/5087a197e6814801b5663b30246f5a63.jpg)
Не обійшлося під час винесення судового рішення і без обмежень.
Так у Порошенка вилучено закордонні паспорти – це обмежує його міжнародну діяльність, яка найбільше дошкуляє Путіну.
Порошенку заборонили виїжджати його за межі Києва та Київської області – це перешкоджає його політичній діяльності, яка найбільше дошкуляє Зеленському.
Але повернемося до головного: ця невелика перемога, все ж таки стала можливою і, зокрема, завдяки спільному тиску спільних заходів та десятків тисяч українців, які прийшли підтримати Петра Порошенка.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/01/19/3eb0b01452744d1eb908896fc7ad1889.jpg)
Призначивши «особисте зобов’язання» як запобіжний захід при такому звинуваченні як «державна зрада» – суддя, де-факто, визнав сумнівність доказів звинувачення.
У випадку ж арешту Порошенка політична боротьба загострилася б неймовірно. Починаючи з того, що така величезна кількість прихильників не дозволила б його відвезти в СІЗО.
Переслідування Порошенка об’єднує українців, які хочуть зберегти демократію, саме тому почався процес об’єднання політичних сил довкола ЄС.
Боремося далі…