Діти загиблих бійців щедрували в офісі «Європейської Солідарності»
Цієї суботи, 15 січня, до офісу «Європейської Солідарності» у Полтаві з колядками та щедрівками завітали діти загиблих на російсько-українській війні захисників.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/01/16/55e5265af85748f88f6bfca1c3ce372f.jpg)
Це Тронько Руслан, брати Чипенки Артем та Денис, а також Кабушка Настя.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/01/16/271912694_2429483530516377_5314278987382533792_n.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/01/16/272020954_2429483583849705_7834118463970802907_n.jpg)
За українською традицією на колядників та щедрувальників чекали гостинці. А діти, в свою чергу, підготували для наших захисників малюнки, які буде передано на фронт.