В Офісі «Європейської Солідарності» у Полтаві розпочався новий сезон плетіння маскувальних сіток
Цієї суботи, 15 січня, в офісі «Європейської Солідарності» у Полтаві розпочався новий сезон плетіння маскувальних сіток для наших захисників, які боронять Україну на фронті.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/01/16/271926286_2429501537181243_8453951975024554851_n.jpg)
Під час першої зустрічі в новому 2022 році, до плетіння сіток долучилися діти та дружини наших Героїв, які віддали своє життя, захищаючи від ворога Україну.
Загалом, цієї суботи сітки плели: Тетяна Ялова, Марія Захарченко, Олександр Литвин, Павло Бардар, Алла Чипенко, Олена Тронько, Владислава Цібезова та діти тих, хто поліг у російсько-українській війні: Тронько Руслан, брати Чипенки Артем та Денис, а також Кабушка Настя.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/01/16/271867739_2429501497181247_5566130583645088958_n.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/01/16/271872829_2429501570514573_1267985467947288439_n.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/01/16/271897773_2429501443847919_3723243285964620296_n.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/01/16/271919216_2429501370514593_1149345707895339784_n.jpg)
Партійка Оксана Калинич, координаторка плетіння сіток, наголосила, що щоразу на такі зустрічі приходить все більше і більше людей, а отже з’являються нові наші прихильники.