Партійка «Європейської Солідарності» відправила маскувальну сітку захисникам на фронт
Партійка «Європейської Солідарності» Оксана Калинич відправила маскувальну сітку українським військовим з 95-ї бригади, які захищають цілісність України на її східних кордонах.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/01/10/271603946_444482713879482_1857380100403449391_n.jpg)
Виготовили цю сітку волонтерки спільноти «Невтомні Бабусі», розповіла партійка:
– Невтомні бабусі – це небайдужі жінки, які згуртувалися на базі бібліотеки №7 у Полтаві. Вони з початку війни на сході плетуть сітки, шиють подушки, плетуть шкарпетки, готують смаколики для наших захисників. Все це вони роблять з великою любов’ю і збираються практично щодня.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/01/10/271719200_444482970546123_2879997797135390186_n.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/01/10/271726860_444483007212786_1519739724302378012_n.jpg)
Оксана Калинич є частиною цієї волонтерської спільноти і постійно допомагає нашим військовим на фронті:
– Привезла відрізки тканин для «Невтомних бабусь», з яких вони пошиють наволочки, безрукавчики, матраци для фронту. Дякую невтомним рукам наших бабусь-волонтерів з філіалу бібліотеки №7.
Нагадаємо, «Європейська Солідарність Полтавщини» не стоїть осторонь потреб наших військових і на постійній основі збирає допомогу для захисників. В офісі партії щосуботи проводиться плетіння маскувальних сіток під керівництвом досвідченої волонтерки Оксани Калинич. Кошти на необхідні матеріали надають партійці ЄС, прихильники партії та меценати.