У Полтаві пройшов благодійний різдвяний ярмарок
Учора, 9 січня, у Полтаві на вулиці Соборності пройшов традиційний різдвяний благодійний ярмарок, який організували представники десятьох протестантських церков міста.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/01/10/18fd4fab4aa944e38633971926ff6ec6.jpg)
Кілька сотень полтавців та гостей міста стали частиною цього різдвяного дійства зі співами, смаколиками та Допоміг в організації заходу партієць «Європейської Солідарності», заступник міського голови Полтави Ігор Петріченко:
– Я хочу, щоб ми не забували в ці дні за всіма нашими святкуваннями та застіллями, чому ми святкуємо цей день – народження Спасителя. Крім того, я дуже радий, що цей ярмарок проходить щороку і ця традиція збережеться і на наступні роки, я вірю це. І ще дуже важливо, це благодійна мета ярмарку, адже Христос прийшов в цей не лише, щоб виконати свою місію – заплативши за нас своїм життям, а й показав приклад любові і добра. І ми теж повинні це робити від щирого серця.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/01/10/20edecc981914f0fb929e5f760676e44.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/01/10/68baab3478ff4b1e9fa2428dde032549.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/01/10/ae3fadde058e4d2db38db277e2874437.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/01/10/bd102cad9c6549cc8fd75ad6fdb7f518.jpg)
Він зауважив, що він, як представник влади міста всіляко підтримує такі важливі ініціативи:
– Я вважаю, що міська влада має давати «зелене світло» будь-якій здоровій і правильній ініціативі суспільства і наші протестантські церкви дуже активні, тому я тільки радий, що кожного року вже понад десять років поспіль у місті проходять такі заходи і ми дійсно можемо дати можливість людям проявити свою позицію і в тому числі завдяки благодійності.
Під час ярмарку збирали кошти для Life центру допомоги кризовим вагітним – Міжнародній організації «Збережи життя Інтернешнл».