Депутатки Юлія Костенко і Юлія Городчаніна прозвітувалися за рік роботи
5 січня в обласному офісі Європейська Солідарність Полтавщина депутатки Полтавської міської ради від фракції "Європейська Солідарність" Юлія Костенко та Юлія Городчаніна відзвітували за рік роботи у міськраді.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/01/06/271305709_441903647470722_6697395568008281835_n.jpg)
Колежанки обговорили ті питання, які нині є найбільш актуальними для громади та про результати їхньої роботи за 2021 рік. Зокрема депутатки говорили про ті напрямки роботи, в яких активно працювали і продовжують працювати. А саме:
роботу з ветеранами;
соціальне забезпечення в громаді;
підтримку самоорганізації населення;
енергоефективність та екологію;
молодіжну політику;
раціональний, прозорий і європейський підхід управління містом;
раціональність використання бюджетних коштів
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/01/06/271437157_441903630804057_6636246282917427512_n.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/01/06/271526383_441903617470725_2374846355846712727_n.jpg)
Крім того Юлія Городчаніна та Юлія Костенко відверто поспілкувалися про тригери та виклики у депутатській діяльності та поділилися планами на майбутнє.
Працюємо далі...