Депутати від ЄС передали маскувальні сітки, подарунки та смаколики військовим на Схід
Ще на початку грудня депутат Полтавської обласної ради від фракції ''Європейська Солідарність", ветеран російсько-української війни Сергій Бульбаха разом із побратимами започаткували акцію для шкіл Полтавщини.
Вона покликана долучити школярів до плетіння маскувальних сіток. Депутат розповів навіщо вони організували таку акцію.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/01/05/3e0a53fd933d44f98f365257114f5b67.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/01/05/5db5a4f8a0944cdab97348b619d7b936.jpg)
"Ми попередньо закупляли основи для плетіння сіток та навчали дітей у школах їх плести. Адже нині бійці ООС потребують зимових маскувальних сіток, тому вирішили їм допомогти, залучивши до цього школярів",- наголосив депутат.
Якраз напередодні Нового року вже перші сітки від Новосанжарського та Полтавського ліцеїв були відправлені на фронт для ЗСУ.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/01/05/08b1aa2899594d0e862d3167064ac36d.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2022/01/05/00457d1048474941ab4709a026b2dc97.jpg)
Долучилася до акції і депутатка Шевченківської районної у місті Полтаві ради Наталія Костіна, яка з 2015 року займається волонтерством.
Партійці від "Європейська Солідарність" також передали захисникам подарунки та вітальні листівки від дітей. А також різні смаколики. За словами Сергія Бульбахи, така увага вкотре нагадає бійцям, що їх підтримують та чекають вдома рідні, близькі та друзі. Тому вони і надалі продовжуватимуть займатися цією справою.
Слава Україні!
Героям Слава!