Олександр Карпенко, депутат Миргородської міської ради: #Чому_я_з_ЄС
Олександр Карпенко, депутат Миргородської міської ради від ЄС, розповів, чому він з ЄС.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/12/30/270309883_437621301232290_3708504998592436850_n.jpg)
Зрозуміло що наше суспільство ще знаходиться у стані трансформації та переходу з "совєтського" тоталітарного ладу до адекватних форм . Тому будь яке партійне будівництво закладує цеглинки у майбутню будівлю держави Україна. Ми ще зовсім не досконалі, але на вірному шляху. Спостерігаючи за створенням та роботою партій які існують в країні, бачу декілька моделей: люди згуртовуються біля грошей, чи біля особистостей - лідерів.
Гроші то є важливо, але партійні внески роблять будь яку партію незалежною від "товстих гаманців". Стосовно лідерів, з ними не все гаразд, вони можуть "зіпсуватися" з безлічи причин і не є сталою величиною. Моя участь в ЄС це спроба розбудови цивілізованої партії Європейського типу і мій особистий внесок в розвиток Держави. Я впевнений що пройде час, в партії зміниться безліч очільників, але вона буде існувати бо згуртувала людей навколо державницької ідеології.