В офісі ЄС у Полтаві завершили рік плетінням маскувальної сітки
Протягом вихідних в офісі обласного осередку політичної партії «Європейська Солідарність» під дбайливим керівництвом партійки Оксани Калинич збиралися небайдужі полтавці для плетіння маскувальної сітки, яка вкрай необхідна для наших військових.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/12/27/22efabb268f84f568bc5aefb58b3b6ea678x381.jpg)
Якраз напередодні нового року встигли завершити ще одну сітку розміром 12 на 6 метрів. Спершу її передадуть в центральний офіс ГО «Справа громад» у столиці, а вже звідти відправлять на фронт, бійцям 95-ї бригади, як це робили й з попередніми сітками, виготовленими в офісі партії.
Цими вихідними сітку плели: Олег Матляк, Юлія Лєбєдєва, Лілія Грибанова, Григорій Кислий, Світлана Іванченко, Анатолій Резніченко, Марія Захарченко. Також до процесу доєдналася Анюта Шабля, дружина полеглого героя в російсько-українській війні.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/12/27/31605f63e7da49d6b469c2fd73fb2973.jpg)
Нагадаємо, партійці та депутати ЄС започаткували акцію по плетінню маскувальних сіток восени. За цей час вдалося сплети і передати на фронт декілька великих за розміром сіток. Протягом цього періоду до акції долучалося дуже багато людей, це як партійці та депутати, так і прихильники партії та просто небайдужі люди, які воліють допомагати нашим бійцям на фронті.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/12/27/f18317099c7247b29c19c9d200be246c.jpg)
Окремо варто відзначити, що свій внесок в плетіння сіток зробила і народна депутатка України Ніна Южаніна та дружина п’ятого Президента України Марина Порошенко.
І ми хочемо сказати, що після нового року продовжимо цю добру традицію. Якщо ви бажаєте долучитися до виготовлення маскувальних сіток для українських воїнів, стежте за нашими анонсами та приходьте в офіс Європейська Солідарність Полтавщина щосуботи.