З ініціативи депутатки обласної ради у Полтаві запрацював будиночок Святого Миколая
Сьогодні, 19 грудня, у Полтаві на Соборному Майдані розпочав роботу благодійний проєкт – Будиночок Святого Миколая. Координатором і ідейною натхненницею цього проєкту є депутатка Полтавської обласної ради від «Європейської Солідарності», волонтерка Наталія Гранчак.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/12/19/267847169_3099635490296521_8678272099093106254_n.jpg)
Завдяки їй і іншим волонтерам міста Будиночок сьомий рік поспіль відкриває свої двері для малят.
Подарунки від Миколая діткам є безкоштовними, їх надали чисельні волонтери та меценати, які щороку допомагають Будиночку, розповідає координаторка проєкту Наталія Гранчак:
– Ми просили шоколадні цукерки, «смоктульки», батончики. Зазвичай не вистачає шоколадних цукерок і ми беремо гроші з церкви та докупляємо, а цього року навпаки – багато шоколадних цукерок та шоколадок. Загалом, до з дня відкриття і до Нового року ми роздаємо до тисячі подарунків.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/12/19/267775530_452490336392176_659790569275469348_n.jpg)
До збору подарунків долучилися і представники «Європейської Солідарності» Полтавщини. Вони закупили солодощі.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/12/19/267598748_268055098640063_1882524857158115858_n.jpg)
Крім того, в Будиночку можна придбати вироби ручної роботи та сувеніри. Отримані кошти витратять на благодійні ініціативи. Європейська Солідарність підтримує і буде підтримувати всілякі благодійні і соціальні ініціативи, покликані підтримувати дітей!