Європейська Солідарність Полтавщини вітає всіх з Днем Гідності та свободи
Сьогодні, 21 листопада, в День гідності та свободи, Європейська Солідарність Полтавщини на чолі з головою секретаріату партії Ігорем Процаєм вітають всіх з знаковою датою.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/11/21/9205fa4975e9453b9b78e294539049ad.jpg)
Партійці, прихильники партії та просто містяни, яким небайдужі здобутки Революції Гідності зібралися на площі перед облдержадміністрацією, щоб згадати ті буремні події та вшанувати пам'ять загиблих на Майдані та війні.
Цього дня 8 років тому українці вийшли з мирним протестом на Майдан Незалежності в Києві, щоб відстояти свої цінності та свободу. Згодом були важкі місяці протистоянь, жорстокі розгони й убивства мирних громадян. Важкою ціною українці вистояли і перемогли!
Загальна кількість загиблих за час Революції склала понад 100 осіб. Небесна Сотня змусила Януковича поспіхом втекти із країни, але, головне, показала світу, що українці готові вмирати за свою гідність і свободу. Останнє вони щодня підтверджують на Східному Фронті країни.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/11/21/dsc_1499.jpg)
Партія «ЄвропейськаСолідарність» (тоді «БПП»Солідарність») – це фактично єдина політична сила, яка взяла на себе відповідальність за євроінтеграцію, яку під час Революції гідності вимагав Євромайдан.
Саме «Європейська Солідарність» послідовно ініціює та підтримує реформи, які, з одного боку, наближають Україну до Європейської спільноти, а з іншого – захищають від агресора, який прагне заблокувати для нашої держави будь-яку європерспективу.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/11/21/dsc_1493.jpg)
Сьогодні ми говоримо слова вдячності Героям Небесної Сотні, всім захисникам української державності, всім воїнам, що приймають участь у військових діях на Сході нашої країни.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/11/21/dsc_1566.jpg)
Вітаємо вас з Днем Гідності і Свободи, бажаємо здоров’я, наснаги, добробуту та родинної злагоди, мирного неба і нехай не згасає віра в щасливе майбутнє нашої держави.