У Лубнах відбулася фотовиставка з приватного зібрання партійця ЄС Едуарда Крутька
28 жовтня в Лубенському краєзнавчому музеї імені Гната Стеллецького відкрилась фотовиставка з приватного зібрання старожитностей, виробів мистецтва, одягу та фотографій кінця ХІХ, початку та середини ХХ століть, яку зібрав партієць «Європейської Солідарності» Едуард Крутько.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/10/29/249242677_4845173065503689_5966571196292591527_n.jpg)
Фотовиставка під назвою «На старих фотографіях всі молоді» відбувається в межах проєкту «Традиція, естетика, побут та свята Полтавщини через об’єктив фотографів сторічної давнини».
Лубнам пощастило відкривати фотовиставку, далі її продемонструють в інших містах Полтавщини.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/10/29/249206392_4845171815503814_6227050094816715553_n.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/10/29/249228915_4845171585503837_2788419317089578625_n.jpg)
Нагадаємо, Едуард Крутько є членом партії «Європейська Солідарність», за фахом лікар, паралельно займається дослідженням та популяризацією традиційної української культури. Заснував етнографічний музей у рідному селі – Етнографічна Збірка «Древо». У ньому було близько тисячі експонатів із Полтавщини, ще деякі передали благодійники з інших областей. Це речі побуту, церковні предмети, одяг, яким переважно більше сотні років.