Представники «Європейської Солідарності» провели панахиду за загиблими захисниками
З початком російсько-української війни майже чотириста тисяч українців взяли зброю до рук у лавах Збройних Сил, Національної гвардії, правоохоронних органів і добровольчих формувань, щоб зупинити агресію Російської Федерації та відстояти незалежність України. Багато хто з військових, не повернулися додому до матерів, дружин та дітей.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/10/15/dsc_0794.jpg)
Сьогодні, 14 жовтня, в День захисників та захисниць України, у Полтаві на Алеї Героїв представники «Європейської Солідарності» вшанували пам'ять загиблих бійців у зоні ООС.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/10/15/dsc_0805.jpg)
– Сьогодні ми зібралися тут, щоб низько схилити голови перед пам’яттю тих, хто боровся за цілісність України і віддав за це життя. Історія України мала багато трагічних періодів, коли свобода і навіть сам факт існування українського народу опинялися під загрозою. Але завжди найкращі сини і дочки в такі періоди ставали на захист своєї держави. Ні кулі, ні гранати не могли знищити силу їх духу, вони гинули, але не здавалися, – звернулася до всіх присутніх депутатка міської ради Оксана Дрюк.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/10/15/dsc_0826.jpg)
Панахиду за загиблими героями провів протоієрей Православної церкви України, настоятель Свято-Миколаївського храму м. Полтава, депутат Полтавської міської ради від ЄС Олександр Дедюхін.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/10/15/dsc_0823.jpg)
Після спільної молитви протоієрей зауважив, що Україні випала тяжка доля бути сусідкою Росії:
– Сусідство з Росією дає нам два шляхи на вибір: бути її васалом, або ж бути ворогом. А будучи ворогом можна або померти, або перемогти. Тому в нас немає іншого виходу як перемагати. Боротьба триває.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/10/15/dsc_0807.jpg)
Оксана Калинич, членкиня партії «Європейська Солідарність» наголосила, що ми завжди маємо пам’ятати цей величний подвиг наших земляків, які не роздумуючи полягли за нас:
– Дуже боляче від того, що у нас йде війна, хтось віддає своє життя, щоб ми могли радіти і сміятися, але багато тих, хто цього не розуміє. Вічна пам'ять всім загиблих, я в скорботі разом з рідними тих, хто загинув на цій війні.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/10/15/dsc_0848.jpg)
У цей день ми низько вклоняємося нашим захисникам, які обороняли нашу незалежність і територіальну цілісність, і віддали своє життя, за наш мир.