В офісі «Європейської Солідарності» у Полтаві виготовили маскувальну сітку для захисників України
Дві маскувальні сітки розміром 9 на 12 метрів для захисників України виготовили протягом місяця в офісі Полтавської ТО політичної партії "Європейська Солідарність".
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/10/14/245610114_387112172949870_7346011496374459331_n.jpg)
Необхідні матеріали закупили за кошти партійців та прихильників партії, а долучатися до процесу могли всі охочі.
Збиралися плести щосуботи, проте робота тривала і в будні дні, та в неділю також, розповіла координаторка акції Оксана Калинич. Чи не найбільшу роботу зробили волонтерки спільноти «Невтомні бабусі»:
– Невтомні бабусі – це небайдужі жінки, які згуртувалися на базі бібліотеки №7 у Полтаві. Вони з початку війни на сході плетуть сітки, шиють подушки, плетуть шкарпетки, готують смаколики для наших захисників. Все це вони роблять з великою любов’ю і збираються практично щодня.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/10/14/245605503_387112202949867_6783343549572978719_n.jpg)
Крім того, до плетіння долучилися і дружина п’ятого Президента України Марина Порошенко, та лідерка територіального осередку партії Ніна Южаніна.
А сьогодні, 14 жовтня, в День захисників і захисниць України партійці влаштували на Театральній площі майстер-клас для всіх охочих і всі перехожі могли долучитися до плетіння маскувальної сітки, яка так необхідна нашим військовим, що захищають Україні на сході.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/10/14/245516060_387112376283183_5865856185541503968_n.jpg)
– Ми хочемо показати полтавцям, що наше мире небо, ніші посмішки, наші щасливі дні захищають наші військові на передовій. Тому всі ми не повинні стояти осторонь, а щоденно допомагати і підтримувати воїнів, – наголосила Оксана Калинич.
Після заходу в центрі міста сітку відправлять до Києва, в центральний офіс ГО «Справа громад», розповіла координаторка цієї громадської організації у Полтаві, депутатка Полтавської районної ради від ЄС Руслана Базалук:
– Полтавська сітка разом з іншими потребами поїде в 95-ту бригаду. Ми на цьому не зупиняємося, будемо й надалі виготовляти маскувальні сітки, адже війна триває і потреба в них є завжди.
Партієць, письменник і ветеран війни Віталій Запека під час вуличної акції продав свої книги, 15% від продажу, а це понад тисяча гривень, він пожертвував на наступну сітку.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2021/10/14/245561722_387112336283187_3312816992916544862_n.jpg)
Якщо ви бажаєте долучитися до виготовлення маскувальних сіток для українських воїнів, приходьте в офіс Європейська Солідарність Полтавщина щосуботи, з 14.00 до 18.00.